Darmowy katalog firm

OSTEOZI • Rehabilitacja • Fizjoterapia • Masaże – Radosław Ziomek

Krótki opis:
Gabinet medyczny z Mielca oferujący przede wszystkim rehabilitację pacjentów. Ponadto w ofercie naszej masaż i fizjoterapia.
Opis rozszerzony:

Jeśli szukasz sprawdzonego gabinetu rehabilitacji to oferta Osteozi na pewno Cię zainteresuje. Jesteśmy bardzo dobrymi specjalistami, ponieważ posiadamy ogromną wiedzę i duże doświadczenie w branży. W swojej pracy wykorzystujemy sprawdzone i skuteczne metody leczenia, które pomagają naszym pacjentom wrócić do upragnionego zdrowia. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, wysoce wykwalifikowanym personelem, a także posiadamy specjalistyczne umiejętności. Jesteśmy najlepszymi fachowcami, dlatego bez żadnych wątpliwości możesz się oddać w nasze ręce.

Gabinet Osteozi pomaga w powrocie do upragnionego zdrowia. Pracuje z różnymi pacjentami, a nawet sportowcami po urazach, czy też zabiegach. Dzięki naszej pomocy każdy pacjent będzie mógł, jak najwięcej czerpać ze swojego życia. Rehabilitacja, fizjoterapia i masaże to nasza specjalność, którą wykonujemy już od wielu lat. Potrafimy usatysfakcjonować wszystkich, nawet najbardziej wymagających pacjentów. Dbamy o ich zdrowie, bezpieczeństwo, a także komfort.

Strona www:
Telefon:
509 352 615
Adres:
Żeromskiego 17/206, 39-300 Mielec
Kod pocztowy:
39-300