Kategorie Katalogu: Sport i turystyka

Sport i turystyka

Krótki opis:
Zabezpieczenie planu filmowego oraz nadzór nad całym projektem filmowym to działania, w których nasza ekipa osiągnęła perfekcję ze względu na wieloletnie doświadczenie – działamy w tej branży już od 16 lat.
Telefon:
500 030 272
Adres:
ul. Żupnicza 17 03-821 Warszawa
03-821
Krótki opis:
Chcesz zrzucić trochę nadprogramowych kilogramów? Nie czujesz się w stu procentach usatysfakcjonowany ze swojego ciała? A myślałeś może o treningach z trenerem personalnym? Wyszkolony trener stworzy dla Ciebie plan na trening odchudzający, który w połączeniu z właściwą, zbilansowaną dietą przyniesie zauważalne pierwsze wyniki już po kilku tygodniach!
Telefon:
796 540 224
Adres:
Kraków
30-527
Tytuł/Nazwa:
Krótki opis:
Trening na brzuch Marzysz o umięśnionym brzuchu, a ćwiczenia, które do teraz wykonywałeś, nie działają i nie dają efektów? Prawdopodobnie robisz coś nieprawidłowo. Jeśli chcesz, by rezultaty były widoczne, zdecyduj się na trening na brzuch z trenerem personalnym! Jest to osoba, która dobrze wie, jak za pomocą ćwiczeń wzmocnić mięśnie odpowiedzialne za silny i widocznie wyrzeźbiony brzuch!
Telefon:
796 540 224
Adres:
kraków
30-330
Tytuł/Nazwa:
Krótki opis:
Fizjoterapeuta sportowy musi dobrze rozumieć specyfikę danej dyscypliny sportu oraz posiadać szeroką wiedzę m.in. z zakresu anatomii
Telefon:
724 820 965
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Kraków
Zalesie 33
Tytuł/Nazwa:
Krótki opis:
Typy dietetyków w Krakowie Możemy wskazać trzy najbardziej fundamentalne typy dietetyków – kliniczny, sportowy oraz psychodietetyk. Ten pierwszy zajmuje się żywieniem osób chorych, wie więc, jak zapobiegać nasileniom dolegliwości lub wspomóc jej leczenie za pomocą dobranego sposobu żywienia. Do jego zadań należy także ochrona oraz edukacja osób zdrowych. Mamy wielu wykwalifikowanych, klinicznych dietetyków w Krakowie. Dietetyk sportowy współpracuje z amatorami i zawodowcami, radząc w tematach właściwego odżywania, łączenia diety z treningami oraz zastosowania suplementacji.
Telefon:
724 820 965
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Zawiła 56
30-527
Krótki opis:
Treningi personalne obecnie są coraz bardziej popularne, każdy z nas może skorzystać z wiedzy trenera personalnego. Ale czy opłaca się lokować nasz czas i pieniądze w taką współpracę? Trener personalny to osoba mająca wartościowy zasób wiedzy, który pomoże osiągnąć twój postawiony cel, w sprawny i bezpieczny sposób. Oczywiście to zawsze zabiera dużo czasu i na jednym treningu personalnym tego nie osiągniesz. Jakich efektów możesz się spodziewać? Indywidualnie dobrane ćwiczenia to ważny aspekt treningu, ponieważ każdy z nas się różni. Brak właściwej wiedzy i ćwiczenie bez planu często prowadzi do braku oczekiwanych korzyści i szybkiego zanikaniu motywacji do kontynuacji dalszych treningów.
Telefon:
758248965
Adres:
Zawiła 56
35-548
Tytuł/Nazwa:
Krótki opis:
Każdy z nas powinien wdrożyć w swoim planie trening wzmacniający. Jak sama nazwa mówi, wypracujemy dzięki niemu silne mięśnie, a sam trening nie wymaga tak naprawdę żadnego dodatkowego wyposażenia. Dzięki temu jak najbardziej możemy wykonywać go w zaciszu własnego domu. Izometria, bo tak również zwie się trening wzmacniający, bazuje głównie na napinaniu i rozluźnianiu mięśni całego ciała. Istotną rolę pełni tu także prawidłowy oddech oraz technika. Jest to świetna alternatywa dla osób zaczynających swoją przygodę, ponieważ nie wymaga szczególnego wysiłku i kondycji. To świetny krok, jeśli w przyszłości liczysz na wycisk na siłowni. Na czym polega trening wzmacniający?
Telefon:
525984258
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Urocza 52
30-541
Tytuł/Nazwa:
Krótki opis:
Trening core Jeśli Twoim celem treningowym jest solidny i stabilny tułów, mocne biodra i smukły brzuch? Najwyższy czas, by zaznajomić się z treningiem core. Core w dokładnym tłumaczeniu z języka angielskiego oznacza rdzeń lub jądro. W fitnessowym świecie trening taki opiera się na na stymulowaniu mięśni głębokich tułowia, przez co wpływa pozytywnie na naszą siłę oraz właściwą postawę, zmniejszając przy tym niebezpieczeństwo urazów. Do tej pory trening core był pomijany przez sportowców, którzy nie czuli potrzeby ćwiczenia mięśni grzbietu. Na przestrzeni ostatnich kilku lat został jednak prawdziwym hitem
Telefon:
57485266
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Zawiła 59
35-587