Darmowy katalog firm

Kategorie Katalogu: Sport i turystyka

Sport i turystyka

Krótki opis:
Zabezpieczenie planu filmowego oraz nadzór nad całym projektem filmowym to działania, w których nasza ekipa osiągnęła perfekcję ze względu na wieloletnie doświadczenie – działamy w tej branży już od 16 lat.
Telefon:
500 030 272
Adres:
ul. Żupnicza 17 03-821 Warszawa
03-821
Krótki opis:
Chcesz zrzucić trochę nadprogramowych kilogramów? Nie czujesz się w stu procentach usatysfakcjonowany ze swojego ciała? A myślałeś może o treningach z trenerem personalnym? Wyszkolony trener stworzy dla Ciebie plan na trening odchudzający, który w połączeniu z właściwą, zbilansowaną dietą przyniesie zauważalne pierwsze wyniki już po kilku tygodniach!
Telefon:
796 540 224
Adres:
Kraków
30-527
Tytuł/Nazwa:
Krótki opis:
Trening na brzuch Marzysz o umięśnionym brzuchu, a ćwiczenia, które do teraz wykonywałeś, nie działają i nie dają efektów? Prawdopodobnie robisz coś nieprawidłowo. Jeśli chcesz, by rezultaty były widoczne, zdecyduj się na trening na brzuch z trenerem personalnym! Jest to osoba, która dobrze wie, jak za pomocą ćwiczeń wzmocnić mięśnie odpowiedzialne za silny i widocznie wyrzeźbiony brzuch!
Telefon:
796 540 224
Adres:
kraków
30-330
Tytuł/Nazwa:
Krótki opis:
Fizjoterapeuta sportowy musi dobrze rozumieć specyfikę danej dyscypliny sportu oraz posiadać szeroką wiedzę m.in. z zakresu anatomii
Telefon:
724 820 965
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Kraków
Zalesie 33
Tytuł/Nazwa:
Krótki opis:
Typy dietetyków w Krakowie Możemy wskazać trzy najbardziej fundamentalne typy dietetyków – kliniczny, sportowy oraz psychodietetyk. Ten pierwszy zajmuje się żywieniem osób chorych, wie więc, jak zapobiegać nasileniom dolegliwości lub wspomóc jej leczenie za pomocą dobranego sposobu żywienia. Do jego zadań należy także ochrona oraz edukacja osób zdrowych. Mamy wielu wykwalifikowanych, klinicznych dietetyków w Krakowie. Dietetyk sportowy współpracuje z amatorami i zawodowcami, radząc w tematach właściwego odżywania, łączenia diety z treningami oraz zastosowania suplementacji.
Telefon:
724 820 965
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Zawiła 56
30-527
Krótki opis:
Treningi personalne obecnie są coraz bardziej popularne, każdy z nas może skorzystać z wiedzy trenera personalnego. Ale czy opłaca się lokować nasz czas i pieniądze w taką współpracę? Trener personalny to osoba mająca wartościowy zasób wiedzy, który pomoże osiągnąć twój postawiony cel, w sprawny i bezpieczny sposób. Oczywiście to zawsze zabiera dużo czasu i na jednym treningu personalnym tego nie osiągniesz. Jakich efektów możesz się spodziewać? Indywidualnie dobrane ćwiczenia to ważny aspekt treningu, ponieważ każdy z nas się różni. Brak właściwej wiedzy i ćwiczenie bez planu często prowadzi do braku oczekiwanych korzyści i szybkiego zanikaniu motywacji do kontynuacji dalszych treningów.
Telefon:
758248965
Adres:
Zawiła 56
35-548
Tytuł/Nazwa:
Krótki opis:
Każdy z nas powinien wdrożyć w swoim planie trening wzmacniający. Jak sama nazwa mówi, wypracujemy dzięki niemu silne mięśnie, a sam trening nie wymaga tak naprawdę żadnego dodatkowego wyposażenia. Dzięki temu jak najbardziej możemy wykonywać go w zaciszu własnego domu. Izometria, bo tak również zwie się trening wzmacniający, bazuje głównie na napinaniu i rozluźnianiu mięśni całego ciała. Istotną rolę pełni tu także prawidłowy oddech oraz technika. Jest to świetna alternatywa dla osób zaczynających swoją przygodę, ponieważ nie wymaga szczególnego wysiłku i kondycji. To świetny krok, jeśli w przyszłości liczysz na wycisk na siłowni. Na czym polega trening wzmacniający?
Telefon:
525984258
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Urocza 52
30-541
Tytuł/Nazwa:
Krótki opis:
Trening core Jeśli Twoim celem treningowym jest solidny i stabilny tułów, mocne biodra i smukły brzuch? Najwyższy czas, by zaznajomić się z treningiem core. Core w dokładnym tłumaczeniu z języka angielskiego oznacza rdzeń lub jądro. W fitnessowym świecie trening taki opiera się na na stymulowaniu mięśni głębokich tułowia, przez co wpływa pozytywnie na naszą siłę oraz właściwą postawę, zmniejszając przy tym niebezpieczeństwo urazów. Do tej pory trening core był pomijany przez sportowców, którzy nie czuli potrzeby ćwiczenia mięśni grzbietu. Na przestrzeni ostatnich kilku lat został jednak prawdziwym hitem
Telefon:
57485266
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Zawiła 59
35-587
Krótki opis:
ztuczna trawa orlik W Polsce powstaje duża ilość różnego rodzaju boisk sportowych. Sport jest coraz ważniejszą kwestią dla każdego z nas; część traktuje go jako zainteresowanie i sposób na spędzanie wolnego czasu, a część wiąże swoją przyszłość ze sportem i trenuje zawodowo i regularnie. Do aktywności fizycznej namawia się już od młodych lat, dlatego przy szkołach i nawet w małych miejscowościach budowane są orliki. Nawierzchnia na orlikach jest kwestią pierwszorzędną i coraz częściej odchodzi się od naturalnej murawy.
Telefon:
653243546
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Umowna 53
23-545
Krótki opis:
Budowa boiska wielofunkcyjnego Ostatnimi czasy na boiskach piłkarskich naturalna murawa bywała coraz chętniej zastępowana nowoczesną, sztuczną nawierzchnią. Trend stał się niezwykle popularny ze względu na kwestie estetyczne oraz wiele licznych zalet sztucznej trawy, które dają jej znaczną przewagę nad tą naturalną. Podczas budowy boiska wielofunkcyjnego mamy na uwadze wszystkie oczekiwania sportowców i zapewniamy wygodę podczas gry zarówno dla zawodowych piłkarzy, jak i amatorów lub pasjonatów sportu.
Telefon:
543423567
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Zawila 63
23-645
Krótki opis:
Sztuczna trawa na boiska sportowe Boiska sportowe umożliwiają uprawianie wielu dyscyplin sportu. Najważniejsza jest jednak dopasowana i dobrze dobrana nawierzchnia. Świetnym rozwiązaniem jest sztuczna trawa na boiska sportowe. Ricco Polska Sport tworzy nie tylko sztuczną trawę na boiska sportowe, ale także trawę na place zabaw, do ogrodu, tarasu, czy nawet wnętrz.
Telefon:
764354723
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Długa 54
23-543
Krótki opis:
Trawa syntetyczna na korty tenisowe Tenis cieszy się coraz większą sławą i duża część osób zdążyła się już przekonać do tego sportu. Dlatego powstaje także coraz więcej kortów tenisowych, w których ważną częścią jest nawierzchnia. Obecnie największym zainteresowaniem cieszy się trawa syntetyczna na korty tenisowe, która bardzo pozytywnie wpływa na jakość i komfort ruchu oraz jest niezwykle prosta w pielęgnacji i utrzymaniu. Ricco Polska Sport specjalizuje się w produkcji wyselekcjonowanej jakości trawy syntetycznej na korty tenisowe i nie tylko.
Telefon:
435768543
Adres:
Dluga 64
34-564
Krótki opis:
Sztuczna trawa na wymiar Oferowana przez Ricco Polska Sport sztuczna trawa to nie tylko rozwiązanie wyjątkowo estetyczne, ale także praktyczne. Idealnie zieloną trawą możemy cieszyć się przez cały rok, bez względu na warunki pogodowe czy żyzność podłoża. Sztuczna trawa na wymiar posłuży zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego, dzięki czemu będzie dobrze wyglądać między innymi w ogrodzie, na tarasie czy balkonie. Materiały, z których jest wytwarzana, są bardzo odporne na działanie niesprzyjających czynników oraz na codziennie użytkowanie. Co więcej do złudzenia przypomina naturalny trawnik
Telefon:
543212765
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Piwna 54
34-647
Krótki opis:
Sztuczna trawa na balkon Szukając wyjątkowej i atrakcyjnej aranżacji na balkon, warto zainteresować się sztuczną trawą. Sztuczna trawa na balkon to coraz chętniej wybierane rozwiązanie, które klienci chwalą i rekomendują. Wykładzina ta ma dużą ilość zalet, między innymi jest wysoce odporna na wilgoć, zanieczyszczenia i zniszczenia powstałe pod wpływem codziennego użytkowania.
Telefon:
456763465
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Piwna63
23-432