Darmowy katalog firm

Kategorie Katalogu: Sport i turystyka

Sport i turystyka

Krótki opis:
Budowa boisk ze sztucznej nawierzchni Ostatnimi czasy na boiskach piłkarskich naturalna murawa bywała coraz chętniej zastępowana nowoczesną, sztuczną nawierzchnią. Trend stał się popularny przez kwestie estetyczne oraz wiele licznych zalet sztucznej trawy, które dają jej spora przewagę nad tą naturalną. Podczas budowy boisk ze sztucznej nawierzchni mamy na uwadze wszystkie potrzeby sportowców i zapewniamy wygodę podczas gry zarówno dla zawodowych piłkarzy, jak i amatorów lub pasjonatów sportu
Telefon:
654378752
Adres:
Kalwaryjska 63
65-643
Krótki opis:
ztuczna trawa orlik W Polsce powstaje duża ilość różnego rodzaju boisk sportowych. Sport jest coraz ważniejszą kwestią dla każdego z nas; część traktuje go jako zainteresowanie i sposób na spędzanie wolnego czasu, a część wiąże swoją przyszłość ze sportem i trenuje zawodowo i regularnie. Do aktywności fizycznej namawia się już od młodych lat, dlatego przy szkołach i nawet w małych miejscowościach budowane są orliki. Nawierzchnia na orlikach jest kwestią pierwszorzędną i coraz częściej odchodzi się od naturalnej murawy.
Telefon:
653243546
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Umowna 53
23-545
Krótki opis:
Budowa boiska wielofunkcyjnego Ostatnimi czasy na boiskach piłkarskich naturalna murawa bywała coraz chętniej zastępowana nowoczesną, sztuczną nawierzchnią. Trend stał się niezwykle popularny ze względu na kwestie estetyczne oraz wiele licznych zalet sztucznej trawy, które dają jej znaczną przewagę nad tą naturalną. Podczas budowy boiska wielofunkcyjnego mamy na uwadze wszystkie oczekiwania sportowców i zapewniamy wygodę podczas gry zarówno dla zawodowych piłkarzy, jak i amatorów lub pasjonatów sportu.
Telefon:
543423567
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Zawila 63
23-645
Krótki opis:
Sztuczna trawa na boiska sportowe Boiska sportowe umożliwiają uprawianie wielu dyscyplin sportu. Najważniejsza jest jednak dopasowana i dobrze dobrana nawierzchnia. Świetnym rozwiązaniem jest sztuczna trawa na boiska sportowe. Ricco Polska Sport tworzy nie tylko sztuczną trawę na boiska sportowe, ale także trawę na place zabaw, do ogrodu, tarasu, czy nawet wnętrz.
Telefon:
764354723
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Długa 54
23-543
Krótki opis:
Trawa syntetyczna na korty tenisowe Tenis cieszy się coraz większą sławą i duża część osób zdążyła się już przekonać do tego sportu. Dlatego powstaje także coraz więcej kortów tenisowych, w których ważną częścią jest nawierzchnia. Obecnie największym zainteresowaniem cieszy się trawa syntetyczna na korty tenisowe, która bardzo pozytywnie wpływa na jakość i komfort ruchu oraz jest niezwykle prosta w pielęgnacji i utrzymaniu. Ricco Polska Sport specjalizuje się w produkcji wyselekcjonowanej jakości trawy syntetycznej na korty tenisowe i nie tylko.
Telefon:
435768543
Adres:
Dluga 64
34-564
Krótki opis:
Sztuczna trawa na wymiar Oferowana przez Ricco Polska Sport sztuczna trawa to nie tylko rozwiązanie wyjątkowo estetyczne, ale także praktyczne. Idealnie zieloną trawą możemy cieszyć się przez cały rok, bez względu na warunki pogodowe czy żyzność podłoża. Sztuczna trawa na wymiar posłuży zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego, dzięki czemu będzie dobrze wyglądać między innymi w ogrodzie, na tarasie czy balkonie. Materiały, z których jest wytwarzana, są bardzo odporne na działanie niesprzyjających czynników oraz na codziennie użytkowanie. Co więcej do złudzenia przypomina naturalny trawnik
Telefon:
543212765
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Piwna 54
34-647
Krótki opis:
Sztuczna trawa na balkon Szukając wyjątkowej i atrakcyjnej aranżacji na balkon, warto zainteresować się sztuczną trawą. Sztuczna trawa na balkon to coraz chętniej wybierane rozwiązanie, które klienci chwalą i rekomendują. Wykładzina ta ma dużą ilość zalet, między innymi jest wysoce odporna na wilgoć, zanieczyszczenia i zniszczenia powstałe pod wpływem codziennego użytkowania.
Telefon:
456763465
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Piwna63
23-432