Darmowy katalog firm

Kategorie Katalogu: Pozostałe w sport i turystyka

Pozostałe w sport i turystyka

Krótki opis:
Budowa boisk ze sztucznej nawierzchni Ostatnimi czasy na boiskach piłkarskich naturalna murawa bywała coraz chętniej zastępowana nowoczesną, sztuczną nawierzchnią. Trend stał się popularny przez kwestie estetyczne oraz wiele licznych zalet sztucznej trawy, które dają jej spora przewagę nad tą naturalną. Podczas budowy boisk ze sztucznej nawierzchni mamy na uwadze wszystkie potrzeby sportowców i zapewniamy wygodę podczas gry zarówno dla zawodowych piłkarzy, jak i amatorów lub pasjonatów sportu
Telefon:
654378752
Adres:
Kalwaryjska 63
65-643
Krótki opis:
Sztuczna trawa na boiska sportowe Boiska sportowe umożliwiają uprawianie wielu dyscyplin sportu. Najważniejsza jest jednak dopasowana i dobrze dobrana nawierzchnia. Świetnym rozwiązaniem jest sztuczna trawa na boiska sportowe. Ricco Polska Sport tworzy nie tylko sztuczną trawę na boiska sportowe, ale także trawę na place zabaw, do ogrodu, tarasu, czy nawet wnętrz.
Telefon:
764354723
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Długa 54
23-543
Krótki opis:
Sztuczna trawa na balkon Szukając wyjątkowej i atrakcyjnej aranżacji na balkon, warto zainteresować się sztuczną trawą. Sztuczna trawa na balkon to coraz chętniej wybierane rozwiązanie, które klienci chwalą i rekomendują. Wykładzina ta ma dużą ilość zalet, między innymi jest wysoce odporna na wilgoć, zanieczyszczenia i zniszczenia powstałe pod wpływem codziennego użytkowania.
Telefon:
456763465
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Piwna63
23-432