Darmowy katalog firm

Kategorie Katalogu: Pozostałe w Dom i Ogród

Pozostałe w Dom i Ogród

Krótki opis:
Sztuczna trawa do ogrodu Ricco Polska Sport oferuje swoim klientom świetną alternatywę dla naturalnych trawników, które wymagają troskliwej i regularnej pielęgnacji – systematycznego koszenia, nawadniania w upalne dni i nawożenia. Dodatkowo często naturalna trawa nie rośnie tak, jak byśmy tego chcieli przez niesprzyjające warunki glebowe, susze czy zacienienie, które uniemożliwia trawie wzrost. W gorące, letnie dni słońce ją wysusza i mogą pojawiać się miejsca, gdzie nie będzie pojawiać się w ogóle.
Telefon:
432567876
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Kreta 63
45-321
Krótki opis:
Budowa boisk ze sztucznej nawierzchni Ostatnimi czasy na boiskach piłkarskich naturalna murawa bywała coraz chętniej zastępowana nowoczesną, sztuczną nawierzchnią. Trend stał się szczególnie popularny przez kwestie estetyczne oraz wiele licznych korzyści płynących ze sztucznej trawy, które dają jej znaczną przewagę nad tą naturalną. Podczas budowy boisk ze sztucznej nawierzchni uwzględniamy wszystkie potrzeby sportowców i zapewniamy wygodę podczas gry zarówno dla zawodowych piłkarzy, jak i amatorów lub pasjonatów sportu.
Telefon:
364534253
Adres:
Szeroka 64
34-434
Krótki opis:
Trawa syntetyczna na boiska wielofunkcyjne Boiska wielofunkcyjne umożliwiają uprawianie wielu różnych dyscyplin sportu w jednym miejscu. Najistotniejsza jest dobrej jakości i dobrze dobrana nawierzchnia. Świetnym rozwiązaniem jest trawa syntetyczna na boiska wielofunkcyjne. Ricco Polska Sport produkuje sztuczną trawę nie tylko na boiska wielofunkcyjne, ale też boiska przeznaczone określonym dyscyplinom, między innymi do piłki nożnej, golfa, tenisa, a także trawę na place zabaw, do ogrodu, tarasu, czy nawet wnętrz.
Telefon:
763234543
Adres:
Długa 53
34-434
Krótki opis:
Sztuczna trawa na taras Szukając idealnej i atrakcyjnej aranżacji na taras, warto zainteresować się sztuczną trawą. Sztuczna trawa na taras to coraz chętniej wybierane rozwiązanie, które klienci chwalą i doceniają. Wykładzina ta ma ogromną ilość zalet, między innymi jest wyjątkowo odporna na wilgoć, zabrudzenia i zniszczenia powstałe pod wpływem codziennego użytkowania
Telefon:
543752435
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Miodowa 7
23-634