Darmowy katalog firm

Kategorie Katalogu: Odzież i obuwie

Odzież i obuwie

Kategoria:
Krótki opis:
Zdrowe buty dla dziecka to bardzo ważny zakup dla rodzica, zwłaszcza w chwili, gdy stawia pierwsze kroki i rozpoczyna naukę chodzenia. Stópki dziecka potrzebują osłony i wsparcia, dlatego trzeba wyposażyć je w buty, w których bez przeszkód będzie mogło odkrywać świat. To wszystko oferuje Via Milano Baby, zdrowe buty dla dzieci, które powstały z myślą o najmłodszych, w reakcji na ich wymagania i potrzeby. Zdrowe buty dla dzieci Via Milano Baby Pierwsze zdrowe buty dla dzieci muszą być sprawdzone i stawać na wysokości zadania w nawet najtrudniejszych sytuacjach. Dzieci przecież bywają bardzo energiczne po opanowaniu techniki chodzenia.
Telefon:
578698125
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
zawiła 54
25-587
Tytuł/Nazwa:
Kategoria:
Krótki opis:
Buty dziecięce Via Milano Baby to gwarancja wysokiej jakości, komfortu i dbałości o delikatne stópki naszych najmłodszych. Wiemy, że buty dziecięce to artykuł, który potrzebuje wyjątkowego dopracowania, z tego powodu wkładamy w nie całe serce. W butach dziecięcych najistotniejszy jest komfort i wygoda pociech, dlatego powinny być robione z dobrych jakościowo materiałów. W Via Milano Baby stawiamy na najlepsze i wysokogatunkowe skóry naturalne. Jak wybrać buty dziecięce?
Telefon:
547875266
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
zawiła 52
32-572
Kategoria:
Krótki opis:
Buty dla dziecka z miękką podeszwą Wybór właściwego obuwia dla małych stópek dzieci to duże wyzwanie. Dobre buty, w szczególności podczas nauki chodzenia, to te, które w jak najmniejszym stopniu zaburzają naturalną pracę stóp oraz gwarantują dobre wyczucie podłoża. Nasze babcie wychowywały dzieci z pewnością, że podeszwa butów powinna być jak najbardziej gruba i sztywna, aby ochronić małe stopy przed możliwymi urazami i jak najlepiej trzymać i unieruchamiać stopę
Telefon:
547859652
Adres:
Długa 54
57-852
Kategoria:
Krótki opis:
Odzież robocza ma za zadanie chronić pracownika w czasie pełnienia zadań służbowych i prac, w tym ochraniać jego ubranie własne przed zabrudzeniami i uszkodzeniami. Odzież robocza musi zatem być wygodna, nie utrudniać ruchów i dopasować się do potrzeb pracownika i wachlarza jego stanowiska. Nasz sklep Hafty Oława ma w ofercie szeroki zakres odzieży roboczej oraz BHP dostępnej na „już”. Proponujemy dobre i rzetelne marki, które dają gwarancję najwyższej jakości, wygody i praktyczności. Dzięki temu nasi klienci cieszą się swoimi zakupami przez długi czas.
Telefon:
587489655
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Morska 57
47-578
Tytuł/Nazwa:
Kategoria:
Krótki opis:
Odzież BHP Ważnym obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie swoim pracownikom bezpiecznych warunków do pracy. Zasadę tę określa kodeks pracy, głoszący, że ochronna odzież BHP obowiązuje w przypadku, gdy osobista odzież pracownika może ulec zniszczeniu lub zabrudzeniu oraz w sytuacji istnienia wymagań technologicznych, sanitarnych lub bezpieczeństwa i higieny pracy. Odzież BHP ma za zadanie chronić zatrudnionego oraz jego odzież przed szkodzącymi czynnikami, brudem oraz uszkodzeniami.
Telefon:
587485215
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Słowicza 54
58-854