Darmowy katalog firm

Kategorie Katalogu: Ochrona, zabezpieczenia

Ochrona, zabezpieczenia

Krótki opis:
Bezpieczeństwo to jedna z najistotniejszych ludzkich potrzeb. Lubimy czuć się pewnie i nie rozmyślać o potencjalnych zagrożeniach. W tym wszechstronnie pomóc może nam agencja ochrony. Te profesjonalne najczęściej mają w swojej ofercie ochronę obiektów, ochronę osób i mienia, monitoring, ochronę imprez masowych, konwoje, a część nawet ochronę planów filmowych i reklam. Takie usługi świadczy firma Securom, która już od długiego czasu dba o bezpieczeństwo i zapewnia najwyższą jakość i skuteczność. Na czym polega ochrona mienia? Ochrona mienia to wszelkie działania, które mają na celu zabezpieczyć własność klienta, w tym rzeczy, nieruchomości, maszyn, sprzętów, terenu itd. przed kradzieżą i innymi działaniami przestępczymi.
Telefon:
574856985
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
szeroka 54
74-855
Krótki opis:
Dla jednych wszelakiego rodzaju imprezy są okazją do dobrej zabawy, inni jednak ciężko pracują, by tego typu wydarzenia przebiegły bez żadnych niechcianych problemów. Pracownicy Securom w czasie ochrony imprez masowych zapewniają całkowite bezpieczeństwo osób uczestniczących we wszelkiego typu eventach, festiwalach, koncertach czy imprezach sportowych.
Telefon:
57898566
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
biała 57
25-542
Tytuł/Nazwa:
Krótki opis:
Ochrona konwoju Securom proponuje swoim klientom usługę konwojowania i ochrony konwoju środków pieniężnych i przedmiotów wartościowych w całej Polsce. Gwarantujemy pełną ochronę oraz transport specjalnymi pojazdami dostosowanymi do konwojowania zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 14.10.1988r. Takie pojazdy mają dwa dodatkowe systemy łączności zewnętrznej. Z ich pomocą łatwiej o skrupulatną koordynację całego transportu oraz o kontakt ze służbami takimi jak policja, straż czy pogotowie ratunkowe w razie potrzeby.
Telefon:
578475254
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
krzywa 45
52-587
Krótki opis:
Zabezpieczenie techniczne obiektów Obecnie od firm ochroniarskich oczekuje się usług na wysokim poziomie. By zyskać zaufanie klientów, firma Securom zatrudnia wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem. Dysponujemy też nowoczesnym i zaawansowanym technicznie sprzętem, który stosujemy między innymi do zabezpieczenia obiektów. Zabezpieczenie techniczne obiektów to przede wszystkim systemy alarmowe, które pozwalają wykryć każdą próbę włamania. Informacja o takim incydencie natychmiast trafia do operatora monitoringu. Systemy alarmowe w zabezpieczeniu technicznym obiektów
Telefon:
587487256
Adres:
Krzywa 58
47-852
Krótki opis:
Usługa inkaso Warszawa Usługa inkaso w Warszawie to mniej złożony rodzaj transportu chronionego wartości pieniężnych. Odwrotnie do usługi ochrony konwoju, naszemu konwojentowi nie towarzyszy osoba wytypowana przez zleceniodawcę. Usługa inkaso w Warszawie z użyciem bezpiecznych kopert umożliwia bezpieczny transport lub przechowywanie przesyłek wartościowych, takich jak pieniądze, dokumenty czy cenne przedmioty. Niemożliwe jest otwarcie takiej koperty bez pozostawienia śladu, dlatego pracownicy mogą ocenić, czy jej zawartość mogła zostać naruszona i w takim przypadku jej nie zaakceptować. Jak przebiega usługa inkaso Warszawa? W miejscu ustalonym z klientem odbywa się odbiór bezpiecznej koperty za pokwitowaniem.
Telefon:
587789525
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
prosta 54
54-854