Darmowy katalog firm

Kategorie Katalogu: Dom i ogród

Dom i ogród

Tytuł/Nazwa:
Krótki opis:
Nasz katalog firm i różnego rodzaju usług zapewnia najwyższą jakość praktycznie bez opłat. Wysoka pozycja w wyszukiwarce oraz dobra jakość treści zapewnia twojej firmie i dobrą widoczność i dobrą dostępność katalogu dla firm dla Twojej działalności.
Strona www:
Telefon:
689-987-332
Adres:
ul. Zawiła 56, Kraków
30-390
Krótki opis:
Budowa boisk ze sztucznej nawierzchni Ostatnimi czasy na boiskach piłkarskich naturalna murawa bywała coraz chętniej zastępowana nowoczesną, sztuczną nawierzchnią. Trend stał się szczególnie popularny przez kwestie estetyczne oraz wiele licznych korzyści płynących ze sztucznej trawy, które dają jej znaczną przewagę nad tą naturalną. Podczas budowy boisk ze sztucznej nawierzchni uwzględniamy wszystkie potrzeby sportowców i zapewniamy wygodę podczas gry zarówno dla zawodowych piłkarzy, jak i amatorów lub pasjonatów sportu.
Telefon:
364534253
Adres:
Szeroka 64
34-434
Krótki opis:
Trawa syntetyczna na boiska wielofunkcyjne Boiska wielofunkcyjne umożliwiają uprawianie wielu różnych dyscyplin sportu w jednym miejscu. Najistotniejsza jest dobrej jakości i dobrze dobrana nawierzchnia. Świetnym rozwiązaniem jest trawa syntetyczna na boiska wielofunkcyjne. Ricco Polska Sport produkuje sztuczną trawę nie tylko na boiska wielofunkcyjne, ale też boiska przeznaczone określonym dyscyplinom, między innymi do piłki nożnej, golfa, tenisa, a także trawę na place zabaw, do ogrodu, tarasu, czy nawet wnętrz.
Telefon:
763234543
Adres:
Długa 53
34-434
Kategoria:
Krótki opis:
Sztuczne nawierzchnie sportowe Sztuczne nawierzchnie sportowe w wysokim stopniu imitują naturalną murawę, a nawet okazują się od niej o wiele lepsze pod licznymi względami. Ricco Polska Sport wychodzi naprzeciw wszystkim sportowcom, w trosce o ich wygodę, bezpieczeństwo oraz radośćz uprawianej dyscypliny. Wszystkie nasze trawy mają certyfikaty potwierdzające ich najwyższą jakość i zgodność z wymogami. Sztuczne nawierzchnie sportowe to jeden z rodzajów trawy syntetycznej, którą mamy w swojej ofercie dla klientów zarówno indywidualnych, jak i firmowych.
Telefon:
657897654
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Krótka 53
23-321
Krótki opis:
Sztuczna trawa na taras Szukając idealnej i atrakcyjnej aranżacji na taras, warto zainteresować się sztuczną trawą. Sztuczna trawa na taras to coraz chętniej wybierane rozwiązanie, które klienci chwalą i doceniają. Wykładzina ta ma ogromną ilość zalet, między innymi jest wyjątkowo odporna na wilgoć, zabrudzenia i zniszczenia powstałe pod wpływem codziennego użytkowania
Telefon:
543752435
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Miodowa 7
23-634
Tytuł/Nazwa:
Kategoria:
Krótki opis:
akcesoria telefonowe
Telefon:
690455690
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Wojska Polskiego 7
18-300
Tytuł/Nazwa:
Kategoria:
Strona www:
Telefon:
32 332 68 80
Adres:
ul. Szyby Rycerskie 22n, 41-909 Bytom
41-909