Kategorie Katalogu: Administracja i polityka

Administracja i polityka

Krótki opis:
Chcesz zgłosić i zarejestrować swój znak towarowy? Upewnij się na wstępie, że nie narusza znaków innych firm oraz nie jest do nich mocno zbliżony. Każdy przedsiębiorca ma opcję zabezpieczenia swojej własności oraz otrzymania wyłączności do wykorzystywania konkretnej symboliki. W tym celu może zastrzec nazwę firmy czy zarejestrować znak lub logo przez zgłoszenie znaku towarowego. Symbolika Twojej firmy może być również zastrzeżona w innych branżach i obszarach zasięgów, nie tylko Twojej.
Telefon:
574856985
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
spokojna 48
54-578
Krótki opis:
Rozwody są problemem nieprzyjemnym, a jednocześnie wyjątkowo rozległym. Podejmując taką decyzję, należy znaleźć wsparcie, które pomoże nam zarówno w formalnościach, jak i wszelkich kwestiach prawnych. Dobry prawnik do rozwodu w Warszawie przeprowadzi Cię przez trudne etapy, od samych porad prawnych, aż po reprezentację w sądzie. Podstawą rozwodu w świetle prawa jest zazwyczaj całkowity i trwały rozkład pożycia pomiędzy małżonkami. Wiąże się to z mnogimi istotnymi, formalnymi krokami, które musimy podjąć, aby uzyskać pozytywne orzeczenie sądu. Jeśli żyjesz w stolicy lub w pobliżu, oferujemy Ci dobrego prawnika do rozwodu w Warszawie. W czym pomoże dobry prawnik w rozwodzie w Warszawie?
Telefon:
587458254
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Stara 47
54-854
Krótki opis:
Dofinansowanie produkcji filmowej Produkcja filmowa to nierzadko wielkie przedsięwzięcie, w którym swój udział ma sporo osób i które niejednokrotnie zobowiązuje do dużych nakładów finansowych. Zdarza się, że producenci nie dysponują dostateczną ilością prywatnych pieniędzy, które dałyby możliwość pokryć zupełny koszt całej produkcji filmowej.
Telefon:
547854852
Adres:
wesoła 58
45-888
Krótki opis:
W związku z tym, że wizerunek oraz dobre imię podlegają ochronie cywilnoprawnej, dla jakichkolwiek działań na szkodę dobrego imienia przewiduje się konsekwencje prawne. Naruszeniem dobrego imienia mogą być wszystkie działania uderzające w reputację oraz szacunek do drugiej osoby, co przejawia się w sferze zewnętrznej. Dobre imię człowieka możemy naruszyć także przez przedstawianie zmanipulowanych danych lub udostępnianie fałszywych i niesprawdzonych informacji, np. ukazujących nieprawdziwe oblicze osoby. Jeśli doszło do naruszenia dobrego imienia, prawnik w Warszawie zaoferuje Ci swoją pomoc i poradę prawną. W jakich przypadkach naruszenia dobrego imienia prawnik w Warszawie nam pomoże?
Telefon:
558478512
Adres:
Urocza 54
48-854
Krótki opis:
Jako prawnicy, pomagamy naszym Klientom nie tylko w sprawach karnych, ale oferujemy im profesjonalne usługi też w sferze pomocy przy postępowaniu cywilnym. Takich spraw bywa niezwykle dużo, jako że prawo cywilne jest jedną z najważniejszych dziedzin prawa i dotyczy często codzienności Klientów, ich działalności, własności czy instytucji rodzinnych. Pomoc przy postępowaniu cywilnym bazuje głównie na wsparciu i unormowaniu stosunków prawnych pomiędzy osobami fizycznymi i prawnymi. Warto znaleźć rzetelnego prawnika, który wykorzysta swoją szeroką wiedzę i znajdzie najkorzystniejsze rozwiązanie dla sprawy.
Telefon:
587452125
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Urocza 45
58-854
Krótki opis:
Naruszenie praw wizerunkowych prawnik Warszawa Według kodeksu cywilnego wizerunek jest jednym z dóbr osobistych. Na wizerunek składają się specyficzne cechy wyglądu człowieka, jego podobizna, zawarta na przykład na zdjęciu, filmie czy nawet na żywo. Wizerunek jest chroniony prawnie w celu ochrony interesów, dlatego chcąc go przetwarzać, bezwarunkowo musimy wziąć pod uwagę RODO.
Telefon:
587458963
Adres:
Długa 47
48-856