Darmowy katalog firm

Katalog Firm

Krótki opis:
Jako prawnicy, pomagamy naszym Klientom nie tylko w sprawach karnych, ale oferujemy im profesjonalne usługi też w sferze pomocy przy postępowaniu cywilnym. Takich spraw bywa niezwykle dużo, jako że prawo cywilne jest jedną z najważniejszych dziedzin prawa i dotyczy często codzienności Klientów, ich działalności, własności czy instytucji rodzinnych. Pomoc przy postępowaniu cywilnym bazuje głównie na wsparciu i unormowaniu stosunków prawnych pomiędzy osobami fizycznymi i prawnymi. Warto znaleźć rzetelnego prawnika, który wykorzysta swoją szeroką wiedzę i znajdzie najkorzystniejsze rozwiązanie dla sprawy.
Telefon:
587452125
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Urocza 45
58-854
Krótki opis:
Naruszenie praw wizerunkowych prawnik Warszawa Według kodeksu cywilnego wizerunek jest jednym z dóbr osobistych. Na wizerunek składają się specyficzne cechy wyglądu człowieka, jego podobizna, zawarta na przykład na zdjęciu, filmie czy nawet na żywo. Wizerunek jest chroniony prawnie w celu ochrony interesów, dlatego chcąc go przetwarzać, bezwarunkowo musimy wziąć pod uwagę RODO.
Telefon:
587458963
Adres:
Długa 47
48-856
Tytuł/Nazwa:
Krótki opis:
Ochrona konwoju Securom proponuje swoim klientom usługę konwojowania i ochrony konwoju środków pieniężnych i przedmiotów wartościowych w całej Polsce. Gwarantujemy pełną ochronę oraz transport specjalnymi pojazdami dostosowanymi do konwojowania zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 14.10.1988r. Takie pojazdy mają dwa dodatkowe systemy łączności zewnętrznej. Z ich pomocą łatwiej o skrupulatną koordynację całego transportu oraz o kontakt ze służbami takimi jak policja, straż czy pogotowie ratunkowe w razie potrzeby.
Telefon:
578475254
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
krzywa 45
52-587
Krótki opis:
Zabezpieczenie techniczne obiektów Obecnie od firm ochroniarskich oczekuje się usług na wysokim poziomie. By zyskać zaufanie klientów, firma Securom zatrudnia wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów z doświadczeniem. Dysponujemy też nowoczesnym i zaawansowanym technicznie sprzętem, który stosujemy między innymi do zabezpieczenia obiektów. Zabezpieczenie techniczne obiektów to przede wszystkim systemy alarmowe, które pozwalają wykryć każdą próbę włamania. Informacja o takim incydencie natychmiast trafia do operatora monitoringu. Systemy alarmowe w zabezpieczeniu technicznym obiektów
Telefon:
587487256
Adres:
Krzywa 58
47-852
Krótki opis:
Usługa inkaso Warszawa Usługa inkaso w Warszawie to mniej złożony rodzaj transportu chronionego wartości pieniężnych. Odwrotnie do usługi ochrony konwoju, naszemu konwojentowi nie towarzyszy osoba wytypowana przez zleceniodawcę. Usługa inkaso w Warszawie z użyciem bezpiecznych kopert umożliwia bezpieczny transport lub przechowywanie przesyłek wartościowych, takich jak pieniądze, dokumenty czy cenne przedmioty. Niemożliwe jest otwarcie takiej koperty bez pozostawienia śladu, dlatego pracownicy mogą ocenić, czy jej zawartość mogła zostać naruszona i w takim przypadku jej nie zaakceptować. Jak przebiega usługa inkaso Warszawa? W miejscu ustalonym z klientem odbywa się odbiór bezpiecznej koperty za pokwitowaniem.
Telefon:
587789525
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
prosta 54
54-854
Kategoria:
Krótki opis:
Medycyna estetyczna Małopolska Zauważalna poprawa wyglądu bez ingerencji chirurga i przeciągającej się rekonwalescencji? To wszystko jest osiągalne dzięki coraz szerzej słynnym zabiegom medycyny estetycznej. Perfekcyjny wygląd i zmiana na lepsze są jak najbardziej w zasięgu Twoich rąk! Medycyna estetyczna w Małopolsce ciągle rozwija się i ewoluuje, czego wyrazem może być mój gabinet. Wykorzystuję najnowsze i rewolucyjne wręcz technologie, które gwarantują bezpieczeństwo i stuprocentową skuteczność.
Telefon:
587489658
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Romanowicza 54
48-854
Kategoria:
Krótki opis:
Powiększanie ust Małopolska Marzysz o pełnym ustach przyciągających spojrzenia? A może Twoje są niedoskonałe i chcesz poprawić ich kształt? Z pomocą przychodzi Ci zabieg powiększania ust w Małopolsce. Usta, zaraz po oczach, są istotnym elementem twarzy – zdradzają mnóstwo emocji, przyciągają spojrzenie w czasie rozmowy i dodają nam wyrazu. Jeśli Twoje usta są niewielkie, możesz szybko je powiększyć, a już po jednym zabiegu będą pełniejsze i kuszące.
Telefon:
521748965
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Kościuszki 54
78-585
Kategoria:
Krótki opis:
Odzież robocza ma za zadanie chronić pracownika w czasie pełnienia zadań służbowych i prac, w tym ochraniać jego ubranie własne przed zabrudzeniami i uszkodzeniami. Odzież robocza musi zatem być wygodna, nie utrudniać ruchów i dopasować się do potrzeb pracownika i wachlarza jego stanowiska. Nasz sklep Hafty Oława ma w ofercie szeroki zakres odzieży roboczej oraz BHP dostępnej na "już". Proponujemy dobre i rzetelne marki, które dają gwarancję najwyższej jakości, wygody i praktyczności. Dzięki temu nasi klienci cieszą się swoimi zakupami przez długi czas.
Telefon:
587489655
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Morska 57
47-578
Tytuł/Nazwa:
Kategoria:
Krótki opis:
Odzież BHP Ważnym obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie swoim pracownikom bezpiecznych warunków do pracy. Zasadę tę określa kodeks pracy, głoszący, że ochronna odzież BHP obowiązuje w przypadku, gdy osobista odzież pracownika może ulec zniszczeniu lub zabrudzeniu oraz w sytuacji istnienia wymagań technologicznych, sanitarnych lub bezpieczeństwa i higieny pracy. Odzież BHP ma za zadanie chronić zatrudnionego oraz jego odzież przed szkodzącymi czynnikami, brudem oraz uszkodzeniami.
Telefon:
587485215
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Słowicza 54
58-854
Kategoria:
Krótki opis:
Rodzaje mezoterapii w Małopolsce Wymienić możemy kilka podstawowych rodzajów i metod mezoterapii w Małopolsce, z których każda pozostawia inne rezultaty. Jednym z tych rodzajów jest mezoterapia igłowa, która polega na wprowadzeniu substancji aktywnych pod skórę przy pomocy wielu, dokładnych nakłuć igłą. Takie ukłucia sprawiają, że skóra sama pobudzana jest do samonaprawy oraz wytwarzania włókien kolagenowych, a co za tym idzie, ulega widocznemu odmłodzeniu
Telefon:
534251423
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Długa 53
23-453
Kategoria:
Krótki opis:
Wolumetria Małopolska Modelowanie twarzy bez ingerencji wykorzystania skalpela? Jest to wykonalne dzięki zabiegowi wolumetrii w Małopolsce oraz wszystkich innych rejonach. Wraz z upływem czasu skóra nie jest już tak sprężysta, a tkanka tłuszczowa z policzków zaczyna przemieszczać się do dołu. Na szczęście z pomocą przychodzi wolumetria, dzięki której poprawimy owal twarzy oraz ukształtujemy poszczególne jej części. Zabieg taki wykonuje się z wykorzystaniem kwasu hialuronowego albo własnego tłuszczu. W skutek tego możemy osiągnąć wymodelowany kształt i owal twarzy, wyeksponowanie kości policzkowych oraz poprawę konturu.
Telefon:
765241312
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Piłsudskiego 32
47-524
Kategoria:
Krótki opis:
Depilacja laserowa Małopolska Depilacja laserowa w Małopolsce i nie tylko cieszy się dużą popularnością przez to, że teraz jest to najefektywniejsza i szybka metoda trwałego usuwania niepożądanego owłosienia na ciele. Laser LightSheer Duet, którego używam w moim gabinecie, to urządzenie całkowicie bezpieczne i gwarantujące długotrwałe i niezwykłe rezultaty. Depilacja laserowa pomaga w likwidacji zbędnego owłosienia takich partii ciała jak nogi, pachy, okolice bikini, nawet twarz. Efekt spowolnienia odrastania włosów zauważalny jest już po pierwszym zabiegu, ale dla pełnego efektu polecane jest przeprowadzenie kilku. Depilacja laserowa w Małopolsce – dla kogo?
Telefon:
653241563
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Bronowicka 54
45-372
Kategoria:
Krótki opis:
Modelowanie owalu twarzy w Małopolsce – jak to wygląda? Nici budują pod skórą szkielet, który trzyma tkanki w odpowiednim miejscu. Po dłuższym czasie zaczynają się rozpuszczać, pobudzając komórki i wzmacniając tkanki. Nici rewitalizujące z kolei nie mają haczyków, a uzyskany dzięki nim efekt jest bardziej delikatny. Dlaczego warto wybrać modelowanie owalu twarzy w Małopolsce?
Telefon:
543625432
Adres:
Limanowskiego 54
34-634
Krótki opis:
Budowa boisk ze sztucznej nawierzchni Ostatnimi czasy na boiskach piłkarskich naturalna murawa bywała coraz chętniej zastępowana nowoczesną, sztuczną nawierzchnią. Trend stał się popularny przez kwestie estetyczne oraz wiele licznych zalet sztucznej trawy, które dają jej spora przewagę nad tą naturalną. Podczas budowy boisk ze sztucznej nawierzchni mamy na uwadze wszystkie potrzeby sportowców i zapewniamy wygodę podczas gry zarówno dla zawodowych piłkarzy, jak i amatorów lub pasjonatów sportu
Telefon:
654378752
Adres:
Kalwaryjska 63
65-643
Kategoria:
Krótki opis:
Medycyna estetyczna Częstochowa Medycyna estetyczna w Częstochowie pozwoli każdemu poczuć się atrakcyjnym, zadbanym i młodym. Innowacje w tej dziedzinie, najnowsze technologie i rewolucyjne urządzenia sprawiają, że wyraźne odmłodzenie, redukcja niedoskonałości i poprawa praktycznie wszystkich części ciała jest realna bez użycia skalpela i uciążliwej rekonwalescencji. Czasem jeden mały zabieg może zrewolucjonizować Twoje życie, polepszyć samoocenę i komfort psychiczny
Telefon:
765342543
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
limanowskiego 67
34-534
Kategoria:
Krótki opis:
Medycyna estetyczna Kraków Medycyna estetyczna w Krakowie pozwoli każdemu poczuć się atrakcyjnym, zadbanym i młodym. Sukcesy w tej gałęzi, najnowsze technologie i rewolucyjne urządzenia sprawiają, że wyraźne odmłodzenie, redukcja niedoskonałości i poprawa poszczególnych części ciała jest możliwa bez ingerencji skalpela i długiej rekonwalescencji.
Telefon:
654374824
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
pawia 54
36-373
Kategoria:
Krótki opis:
Mezoterapia Częstochowa Procesy starzenia się skóry są nieuniknione i, prędzej czy później, dostrzeżemy pierwsze ich przejawy. Jednak nowoczesne gałęzie medycyny estetycznej efektywnie z tym walczą, stąd rosnąca popularność mezoterapii w Małopolsce, jak i w pozostałych rejonach kraju i świata. Mezoterapia w Częstochowie to zabieg, który dostarcza substancje odżywcze, lecznice, odmładzające i regenerujące w głąb skóry. Dzięki temu efekty są nieporównywalne do kuracji z użyciem nawet tych najbardziej skutecznych, standardowych kosmetyków. Teraz mezoterapia jest w czołówce zabiegów medycyny estetycznej, jeśli chodzi o zahamowanie procesów starzenia się skóry, a korzystają z niej nie tylko Panie, ale coraz częściej także Panowie w różnym wieku, w zależności od problemu. Rodzaje mezoterapii w Częstochowie
Telefon:
653245435
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Długa 53
53-534
Krótki opis:
Sztuczna trawa do ogrodu Ricco Polska Sport oferuje swoim klientom świetną alternatywę dla naturalnych trawników, które wymagają troskliwej i regularnej pielęgnacji – systematycznego koszenia, nawadniania w upalne dni i nawożenia. Dodatkowo często naturalna trawa nie rośnie tak, jak byśmy tego chcieli przez niesprzyjające warunki glebowe, susze czy zacienienie, które uniemożliwia trawie wzrost. W gorące, letnie dni słońce ją wysusza i mogą pojawiać się miejsca, gdzie nie będzie pojawiać się w ogóle.
Telefon:
432567876
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Kreta 63
45-321
Krótki opis:
Budowa boisk ze sztucznej nawierzchni Ostatnimi czasy na boiskach piłkarskich naturalna murawa bywała coraz chętniej zastępowana nowoczesną, sztuczną nawierzchnią. Trend stał się szczególnie popularny przez kwestie estetyczne oraz wiele licznych korzyści płynących ze sztucznej trawy, które dają jej znaczną przewagę nad tą naturalną. Podczas budowy boisk ze sztucznej nawierzchni uwzględniamy wszystkie potrzeby sportowców i zapewniamy wygodę podczas gry zarówno dla zawodowych piłkarzy, jak i amatorów lub pasjonatów sportu.
Telefon:
364534253
Adres:
Szeroka 64
34-434
Krótki opis:
ztuczna trawa orlik W Polsce powstaje duża ilość różnego rodzaju boisk sportowych. Sport jest coraz ważniejszą kwestią dla każdego z nas; część traktuje go jako zainteresowanie i sposób na spędzanie wolnego czasu, a część wiąże swoją przyszłość ze sportem i trenuje zawodowo i regularnie. Do aktywności fizycznej namawia się już od młodych lat, dlatego przy szkołach i nawet w małych miejscowościach budowane są orliki. Nawierzchnia na orlikach jest kwestią pierwszorzędną i coraz częściej odchodzi się od naturalnej murawy.
Telefon:
653243546
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Umowna 53
23-545
Krótki opis:
Trawa syntetyczna na boiska wielofunkcyjne Boiska wielofunkcyjne umożliwiają uprawianie wielu różnych dyscyplin sportu w jednym miejscu. Najistotniejsza jest dobrej jakości i dobrze dobrana nawierzchnia. Świetnym rozwiązaniem jest trawa syntetyczna na boiska wielofunkcyjne. Ricco Polska Sport produkuje sztuczną trawę nie tylko na boiska wielofunkcyjne, ale też boiska przeznaczone określonym dyscyplinom, między innymi do piłki nożnej, golfa, tenisa, a także trawę na place zabaw, do ogrodu, tarasu, czy nawet wnętrz.
Telefon:
763234543
Adres:
Długa 53
34-434
Kategoria:
Krótki opis:
Sztuczne nawierzchnie sportowe Sztuczne nawierzchnie sportowe w wysokim stopniu imitują naturalną murawę, a nawet okazują się od niej o wiele lepsze pod licznymi względami. Ricco Polska Sport wychodzi naprzeciw wszystkim sportowcom, w trosce o ich wygodę, bezpieczeństwo oraz radośćz uprawianej dyscypliny. Wszystkie nasze trawy mają certyfikaty potwierdzające ich najwyższą jakość i zgodność z wymogami. Sztuczne nawierzchnie sportowe to jeden z rodzajów trawy syntetycznej, którą mamy w swojej ofercie dla klientów zarówno indywidualnych, jak i firmowych.
Telefon:
657897654
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Krótka 53
23-321
Krótki opis:
Budowa boiska wielofunkcyjnego Ostatnimi czasy na boiskach piłkarskich naturalna murawa bywała coraz chętniej zastępowana nowoczesną, sztuczną nawierzchnią. Trend stał się niezwykle popularny ze względu na kwestie estetyczne oraz wiele licznych zalet sztucznej trawy, które dają jej znaczną przewagę nad tą naturalną. Podczas budowy boiska wielofunkcyjnego mamy na uwadze wszystkie oczekiwania sportowców i zapewniamy wygodę podczas gry zarówno dla zawodowych piłkarzy, jak i amatorów lub pasjonatów sportu.
Telefon:
543423567
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Zawila 63
23-645
Krótki opis:
Sztuczna trawa na boiska sportowe Boiska sportowe umożliwiają uprawianie wielu dyscyplin sportu. Najważniejsza jest jednak dopasowana i dobrze dobrana nawierzchnia. Świetnym rozwiązaniem jest sztuczna trawa na boiska sportowe. Ricco Polska Sport tworzy nie tylko sztuczną trawę na boiska sportowe, ale także trawę na place zabaw, do ogrodu, tarasu, czy nawet wnętrz.
Telefon:
764354723
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Długa 54
23-543