Katalog Firm

Kategoria:
Krótki opis:
Projekty strony firmowej opieramy bardzo często na CMS WordPress. Jest to skuteczne i łatwe w obsłudze rozwiązanie jako narzędzie do administracji stronami firmowymi o prostej strukturze jak i o bardziej skomplikowanej. Tworzymy również sklepy internetowe, które również opieramy na systemie CMS WordPress w połączeniu z Woocommerce.
Telefon:
690180797
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Mochnaniec 3/10
30-395
Tytuł/Nazwa:
Krótki opis:
Nasz katalog firm i różnego rodzaju usług zapewnia najwyższą jakość praktycznie bez opłat. Wysoka pozycja w wyszukiwarce oraz dobra jakość treści zapewnia twojej firmie i dobrą widoczność i dobrą dostępność katalogu dla firm dla Twojej działalności.
Strona www:
Telefon:
689-987-332
Adres:
ul. Zawiła 56, Kraków
30-390
Krótki opis:
Zabezpieczenie planu filmowego oraz nadzór nad całym projektem filmowym to działania, w których nasza ekipa osiągnęła perfekcję ze względu na wieloletnie doświadczenie – działamy w tej branży już od 16 lat.
Telefon:
500 030 272
Adres:
ul. Żupnicza 17 03-821 Warszawa
03-821
Krótki opis:
Chcesz zrzucić trochę nadprogramowych kilogramów? Nie czujesz się w stu procentach usatysfakcjonowany ze swojego ciała? A myślałeś może o treningach z trenerem personalnym? Wyszkolony trener stworzy dla Ciebie plan na trening odchudzający, który w połączeniu z właściwą, zbilansowaną dietą przyniesie zauważalne pierwsze wyniki już po kilku tygodniach!
Telefon:
796 540 224
Adres:
Kraków
30-527
Tytuł/Nazwa:
Krótki opis:
Trening na brzuch Marzysz o umięśnionym brzuchu, a ćwiczenia, które do teraz wykonywałeś, nie działają i nie dają efektów? Prawdopodobnie robisz coś nieprawidłowo. Jeśli chcesz, by rezultaty były widoczne, zdecyduj się na trening na brzuch z trenerem personalnym! Jest to osoba, która dobrze wie, jak za pomocą ćwiczeń wzmocnić mięśnie odpowiedzialne za silny i widocznie wyrzeźbiony brzuch!
Telefon:
796 540 224
Adres:
kraków
30-330
Tytuł/Nazwa:
Krótki opis:
Fizjoterapeuta sportowy musi dobrze rozumieć specyfikę danej dyscypliny sportu oraz posiadać szeroką wiedzę m.in. z zakresu anatomii
Telefon:
724 820 965
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Kraków
Zalesie 33
Tytuł/Nazwa:
Krótki opis:
Typy dietetyków w Krakowie Możemy wskazać trzy najbardziej fundamentalne typy dietetyków – kliniczny, sportowy oraz psychodietetyk. Ten pierwszy zajmuje się żywieniem osób chorych, wie więc, jak zapobiegać nasileniom dolegliwości lub wspomóc jej leczenie za pomocą dobranego sposobu żywienia. Do jego zadań należy także ochrona oraz edukacja osób zdrowych. Mamy wielu wykwalifikowanych, klinicznych dietetyków w Krakowie. Dietetyk sportowy współpracuje z amatorami i zawodowcami, radząc w tematach właściwego odżywania, łączenia diety z treningami oraz zastosowania suplementacji.
Telefon:
724 820 965
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Zawiła 56
30-527
Krótki opis:
Treningi personalne obecnie są coraz bardziej popularne, każdy z nas może skorzystać z wiedzy trenera personalnego. Ale czy opłaca się lokować nasz czas i pieniądze w taką współpracę? Trener personalny to osoba mająca wartościowy zasób wiedzy, który pomoże osiągnąć twój postawiony cel, w sprawny i bezpieczny sposób. Oczywiście to zawsze zabiera dużo czasu i na jednym treningu personalnym tego nie osiągniesz. Jakich efektów możesz się spodziewać? Indywidualnie dobrane ćwiczenia to ważny aspekt treningu, ponieważ każdy z nas się różni. Brak właściwej wiedzy i ćwiczenie bez planu często prowadzi do braku oczekiwanych korzyści i szybkiego zanikaniu motywacji do kontynuacji dalszych treningów.
Telefon:
758248965
Adres:
Zawiła 56
35-548
Tytuł/Nazwa:
Krótki opis:
Każdy z nas powinien wdrożyć w swoim planie trening wzmacniający. Jak sama nazwa mówi, wypracujemy dzięki niemu silne mięśnie, a sam trening nie wymaga tak naprawdę żadnego dodatkowego wyposażenia. Dzięki temu jak najbardziej możemy wykonywać go w zaciszu własnego domu. Izometria, bo tak również zwie się trening wzmacniający, bazuje głównie na napinaniu i rozluźnianiu mięśni całego ciała. Istotną rolę pełni tu także prawidłowy oddech oraz technika. Jest to świetna alternatywa dla osób zaczynających swoją przygodę, ponieważ nie wymaga szczególnego wysiłku i kondycji. To świetny krok, jeśli w przyszłości liczysz na wycisk na siłowni. Na czym polega trening wzmacniający?
Telefon:
525984258
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Urocza 52
30-541
Tytuł/Nazwa:
Krótki opis:
Trening core Jeśli Twoim celem treningowym jest solidny i stabilny tułów, mocne biodra i smukły brzuch? Najwyższy czas, by zaznajomić się z treningiem core. Core w dokładnym tłumaczeniu z języka angielskiego oznacza rdzeń lub jądro. W fitnessowym świecie trening taki opiera się na na stymulowaniu mięśni głębokich tułowia, przez co wpływa pozytywnie na naszą siłę oraz właściwą postawę, zmniejszając przy tym niebezpieczeństwo urazów. Do tej pory trening core był pomijany przez sportowców, którzy nie czuli potrzeby ćwiczenia mięśni grzbietu. Na przestrzeni ostatnich kilku lat został jednak prawdziwym hitem
Telefon:
57485266
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Zawiła 59
35-587
Tytuł/Nazwa:
Krótki opis:
Botox, innymi słowy toksyna botulinowa to substancja, która po wstrzyknięciu unieruchamia wybrany mięsień. W wyniku ruchów, mimiki twarzy, czy nawet śmiechu, nasze mięśnie ulegają skurczeniu, w rezultacie czego pojawiają się widoczne linie i zmarszczki. Czas działa niekorzystnie i utrwala je, w efekcie czego zostają z nami na stałe. Botox w Małopolsce jest bardzo popularny właśnie ze względu na skuteczność w walce ze zmarszczkami i zwiotczałą skórą. W ekspresowy i bezpieczny sposób jest w stanie odjąć lat, przywrócić młodość i wygładzić niechciane zmarszczki. Co ważne, jest metodą nieinwazyjną, nie potrzebuje więc wykorzystania skalpela i interwencji chirurgicznej
Telefon:
58485214
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
zawiła 78
25-545
Krótki opis:
Odebrałeś z sądu nakaz zapłaty? Spokojnie, nic nie jest jeszcze przesądzone – masz prawo wnieść sprzeciw od nakazu zapłaty. W obecnych czasach coraz więcej osób dochodzi swoich praw na drodze sądowej. W rezultacie wszczynane jest postępowanie w trybie upominawczym, uproszczonym bądź nakazowym. W wyniku tego działania i po niejawnym posiedzeniu sądu możemy dostać nakaz zapłaty. Nakaz zapłaty jest rodzajem wyroku sądu, który zapada bez obecności stron, w oparciu o pozew wystosowany przez powoda. Wystosowując pozew, powód dochodzi roszczenia pieniężnego lub świadczeń. Głównie dotyczy to sytuacji, gdy strona pozwana nie uregulowała powodowi należnej mu kwoty pieniędzy czy nie spłaca zobowiązania, a także nie reaguje na wezwania do zapłaty. Czy i kiedy składać sprzeciw od nakazu zapłaty? Pozwany, po otrzymaniu nakazu zapłaty, ma dwa tygodnie na uregulowanie należnej powodowi kwoty. Sąd, doręczając takie pismo, daje jednocześnie do zrozumienia pozwanemu, że ma prawo w przeciągu też dwóch tygodni wystosować sprzeciw od nakazu zapłaty, jeśli nie zgadza się z wyrokiem sądu. Jest więc możliwość odwołania się od tej decyzji, a pouczenie o możliwych jego środkach otrzymamy wraz z wspomnianym dokumentem.
Telefon:
589475265
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Zawiła 58
30-527
Kategoria:
Krótki opis:
Zdrowe buty dla dziecka to bardzo ważny zakup dla rodzica, zwłaszcza w chwili, gdy stawia pierwsze kroki i rozpoczyna naukę chodzenia. Stópki dziecka potrzebują osłony i wsparcia, dlatego trzeba wyposażyć je w buty, w których bez przeszkód będzie mogło odkrywać świat. To wszystko oferuje Via Milano Baby, zdrowe buty dla dzieci, które powstały z myślą o najmłodszych, w reakcji na ich wymagania i potrzeby. Zdrowe buty dla dzieci Via Milano Baby Pierwsze zdrowe buty dla dzieci muszą być sprawdzone i stawać na wysokości zadania w nawet najtrudniejszych sytuacjach. Dzieci przecież bywają bardzo energiczne po opanowaniu techniki chodzenia.
Telefon:
578698125
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
zawiła 54
25-587
Tytuł/Nazwa:
Kategoria:
Krótki opis:
Buty dziecięce Via Milano Baby to gwarancja wysokiej jakości, komfortu i dbałości o delikatne stópki naszych najmłodszych. Wiemy, że buty dziecięce to artykuł, który potrzebuje wyjątkowego dopracowania, z tego powodu wkładamy w nie całe serce. W butach dziecięcych najistotniejszy jest komfort i wygoda pociech, dlatego powinny być robione z dobrych jakościowo materiałów. W Via Milano Baby stawiamy na najlepsze i wysokogatunkowe skóry naturalne. Jak wybrać buty dziecięce?
Telefon:
547875266
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
zawiła 52
32-572
Krótki opis:
Chcesz zgłosić i zarejestrować swój znak towarowy? Upewnij się na wstępie, że nie narusza znaków innych firm oraz nie jest do nich mocno zbliżony. Każdy przedsiębiorca ma opcję zabezpieczenia swojej własności oraz otrzymania wyłączności do wykorzystywania konkretnej symboliki. W tym celu może zastrzec nazwę firmy czy zarejestrować znak lub logo przez zgłoszenie znaku towarowego. Symbolika Twojej firmy może być również zastrzeżona w innych branżach i obszarach zasięgów, nie tylko Twojej.
Telefon:
574856985
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
spokojna 48
54-578
Krótki opis:
Bezpieczeństwo to jedna z najistotniejszych ludzkich potrzeb. Lubimy czuć się pewnie i nie rozmyślać o potencjalnych zagrożeniach. W tym wszechstronnie pomóc może nam agencja ochrony. Te profesjonalne najczęściej mają w swojej ofercie ochronę obiektów, ochronę osób i mienia, monitoring, ochronę imprez masowych, konwoje, a część nawet ochronę planów filmowych i reklam. Takie usługi świadczy firma Securom, która już od długiego czasu dba o bezpieczeństwo i zapewnia najwyższą jakość i skuteczność. Na czym polega ochrona mienia? Ochrona mienia to wszelkie działania, które mają na celu zabezpieczyć własność klienta, w tym rzeczy, nieruchomości, maszyn, sprzętów, terenu itd. przed kradzieżą i innymi działaniami przestępczymi.
Telefon:
574856985
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
szeroka 54
74-855
Krótki opis:
Dla jednych wszelakiego rodzaju imprezy są okazją do dobrej zabawy, inni jednak ciężko pracują, by tego typu wydarzenia przebiegły bez żadnych niechcianych problemów. Pracownicy Securom w czasie ochrony imprez masowych zapewniają całkowite bezpieczeństwo osób uczestniczących we wszelkiego typu eventach, festiwalach, koncertach czy imprezach sportowych.
Telefon:
57898566
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
biała 57
25-542
Krótki opis:
Rozwody są problemem nieprzyjemnym, a jednocześnie wyjątkowo rozległym. Podejmując taką decyzję, należy znaleźć wsparcie, które pomoże nam zarówno w formalnościach, jak i wszelkich kwestiach prawnych. Dobry prawnik do rozwodu w Warszawie przeprowadzi Cię przez trudne etapy, od samych porad prawnych, aż po reprezentację w sądzie. Podstawą rozwodu w świetle prawa jest zazwyczaj całkowity i trwały rozkład pożycia pomiędzy małżonkami. Wiąże się to z mnogimi istotnymi, formalnymi krokami, które musimy podjąć, aby uzyskać pozytywne orzeczenie sądu. Jeśli żyjesz w stolicy lub w pobliżu, oferujemy Ci dobrego prawnika do rozwodu w Warszawie. W czym pomoże dobry prawnik w rozwodzie w Warszawie?
Telefon:
587458254
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Stara 47
54-854
Kategoria:
Krótki opis:
Depilacja laserowa w Małopolsce i nie tylko cieszy się niezwykłą popularnością przez to, że teraz jest to najskuteczniejsza i szybka metoda trwałego usuwania niepożądanego owłosienia na ciele. Laser LightSheer Duet, którego używam w moim gabinecie, to urządzenie całkiem bezpieczne i zapewniające długotrwałe i wyjątkowe efekty. Depilacja laserowa pomaga w usunięciu zbędnego owłosienia takich partii ciała jak nogi, pachy, okolice bikini, nawet twarz.
Telefon:
574875985
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
sucha 74
47-854
Kategoria:
Krótki opis:
Odwiedź jeden z najlepszych gabinetów medycyny estetycznej w Krakowie! Zapoznaj się z moją rozmaitą ofertą i chwal się nowym wyglądem, większą pewnością siebie i doskonałym samopoczuciem! Wspólnymi siłami uda nam się zawrócić czas i, co za tym idzie, oznaki starzenia. W wielu przypadkach już niewielki zabieg może sprawić, że pokochamy siebie na nowo. Innowacyjne i rewolucyjne technologie umożliwiają poprawę elastyczności i jędrności skóry, wygładzenie zmarszczek, zlikwidowanie zmian skórnych oraz modelowanie praktycznie wszystkich części ciała.
Telefon:
578485233
Adres:
sucha41
54-855
Krótki opis:
Dofinansowanie produkcji filmowej Produkcja filmowa to nierzadko wielkie przedsięwzięcie, w którym swój udział ma sporo osób i które niejednokrotnie zobowiązuje do dużych nakładów finansowych. Zdarza się, że producenci nie dysponują dostateczną ilością prywatnych pieniędzy, które dałyby możliwość pokryć zupełny koszt całej produkcji filmowej.
Telefon:
547854852
Adres:
wesoła 58
45-888
Krótki opis:
W związku z tym, że wizerunek oraz dobre imię podlegają ochronie cywilnoprawnej, dla jakichkolwiek działań na szkodę dobrego imienia przewiduje się konsekwencje prawne. Naruszeniem dobrego imienia mogą być wszystkie działania uderzające w reputację oraz szacunek do drugiej osoby, co przejawia się w sferze zewnętrznej. Dobre imię człowieka możemy naruszyć także przez przedstawianie zmanipulowanych danych lub udostępnianie fałszywych i niesprawdzonych informacji, np. ukazujących nieprawdziwe oblicze osoby. Jeśli doszło do naruszenia dobrego imienia, prawnik w Warszawie zaoferuje Ci swoją pomoc i poradę prawną. W jakich przypadkach naruszenia dobrego imienia prawnik w Warszawie nam pomoże?
Telefon:
558478512
Adres:
Urocza 54
48-854
Kategoria:
Krótki opis:
Buty dla dziecka z miękką podeszwą Wybór właściwego obuwia dla małych stópek dzieci to duże wyzwanie. Dobre buty, w szczególności podczas nauki chodzenia, to te, które w jak najmniejszym stopniu zaburzają naturalną pracę stóp oraz gwarantują dobre wyczucie podłoża. Nasze babcie wychowywały dzieci z pewnością, że podeszwa butów powinna być jak najbardziej gruba i sztywna, aby ochronić małe stopy przed możliwymi urazami i jak najlepiej trzymać i unieruchamiać stopę
Telefon:
547859652
Adres:
Długa 54
57-852
Krótki opis:
Jako prawnicy, pomagamy naszym Klientom nie tylko w sprawach karnych, ale oferujemy im profesjonalne usługi też w sferze pomocy przy postępowaniu cywilnym. Takich spraw bywa niezwykle dużo, jako że prawo cywilne jest jedną z najważniejszych dziedzin prawa i dotyczy często codzienności Klientów, ich działalności, własności czy instytucji rodzinnych. Pomoc przy postępowaniu cywilnym bazuje głównie na wsparciu i unormowaniu stosunków prawnych pomiędzy osobami fizycznymi i prawnymi. Warto znaleźć rzetelnego prawnika, który wykorzysta swoją szeroką wiedzę i znajdzie najkorzystniejsze rozwiązanie dla sprawy.
Telefon:
587452125
Tagi słowa kluczowe:
Adres:
Urocza 45
58-854